Casa Anapoima Kubik Aqua Villa
| Ingyenes Wifi Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken | 24 órás szolgáltatások 24 órás recepció | Úszómedence Feszített víztükrű panorámamedence |
| Sporttevékenységek Teniszpálya Kerékpározás Túrázás Asztali tenisz | Spa és relaxáció Jacuzzi | Háziállat nem engedélyezett |
A 4 hálószobás Casa Anapoima Kubik Aqua Villa medencére néző teraszt, valamint úszómedencét biztosít.
Az Anapoimai templom csupán egy 13 perces sétára, míg a Plaza de Mercado Anapoima hozzávetőlegesen 1 km-re található a 6 fürdőszobás villától.
A fürdőszobai felszerelések spa kádat, külön WC-t és zuhanyzót is magukba foglalnak. Törölközőket is kínálnak.
A Casa Anapoima Kubik Aqua Villa rendelkezik hűtővel, sütővel és konyhai edényekkel a teljesen felszerelt konyhában. A kolumbiai specialitásokat kínáló Bruno e Y Café egy 12 perces sétára van. A Flota San Vicente es para Girardot buszmegállótól továbbá belátható közelségre van az Anapoima városi nyaraló. A helyszínen a vendégek élvezhetik a jakuzzit. Élvezheti a túrázást, kerékpározást és asztali teniszt.
- Helyi látnivalók
- Anapoimai templom150 m
- Liberia Park1,4 km
- Capilla1,4 km
- Inmaculada450 m
- AventuraYturismo.org1000 m
- Plaza de Mercado Anapoima400 m
- Santa Ana de Anapoima150 m
- Repülőterek
- El Dorado nemzetkozi repuloter81 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken
- Parkoló
- 24 órás recepció
- Háziállat nem engedélyezett
- 24 órás biztonsági szolgálat
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
- Speciális diétás menük
Tevékenységek és relaxáció
- Feszített víztükrű panorámamedence
- Napozóágyak
- Napozóterasz
- Kert
- Grillezési lehetőség
- Szabadidős/TV szoba
- Jacuzzi
- Túrázás
- Kerékpározás
- Teniszpálya
- Asztali tenisz
- Nyilvános fürdő
- Medence kilátással
- Sekély végű medence
Szolgáltatások
- Takarítás
Szoba felszereltsége
- Ülősarok
- Öltöző
- Terasz
- Kerti bútor
- Étkezőasztal
- Nadrágprés
- Mosógép
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
Fontos megjegyzés
- Pótágyak részletei
- A szobában kiságy nem elérhető.
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Anapoima Kubik Aqua Villa milyen messze van az El Dorado nemzetkozi repülőtértől?
Az El Dorado nemzetkozi repülőtér és a Casa Anapoima Kubik Aqua Villa között 85 km távolság van. - ❓
Medence elérhető a nyaraló kínálatából?
Igen, a nyaraló vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető úszómedencét. - ❓
Milyen szolgáltatásokat nyújt az ingatlan?
Az ingatlan 24 órás recepciót kínál vendégeinek. - ❓
A Casa Anapoima Kubik Aqua Villa konyhával berendezett?
A Casa Anapoima Kubik Aqua Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
A Casa Anapoima Kubik Aqua Villa fogad háziállatokat?
A Casa Anapoima Kubik Aqua Villa nem fogad háziállatot. - ❓
A Casa Anapoima Kubik Aqua Villa biztosít wellness-szolgáltatásokat?
A Casa Anapoima Kubik Aqua Villa villa vendégei a helyszíni wellness-létesítményekben, például a jakuzziban pihenhetnek.